Пакетні пропозиції MISS PREVENTION — Prevention

ЧЕК-АПИ ДЛЯ ЖІНОК

Огляд в лікаря-гінеколога – обов’язковий мінімум для кожної жінки один раз на рік до 45 років і двічі на рік – після досягнення 45-річного віку.  
Чому це так важливо? Справа в тому, що багато захворювань в гінекології протікають без виражених клінічних проявів.  При тривалому перебігу і за відсутності лікування вони можуть приводити до небезпечних ускладнень, лікувати які значно складніше, ніж на ранніх стадіях 
 
️Під час гінекологічного огляду лікар може побачити ерозію шийки матки, тобто видимий дефект епітелію або помітити порушення в анатомічній будові репродуктивних органів. Цитологічне дослідження дозволяє виявити рак шийки матки на доклінічній (безсимптомній) стадії, коли шанс на одужання практично стовідсотковий! Під час огляду гінеколог може також побачити кісту яєчника або міому матки. Варто пам’ятати, що майже всі зміни на ранній стадії можна лікувати. Навіть якщо потрібна хірургічна операція, це буде, скоріше за все, малоінвазивне втручання з швидким періодом відновлення. 

 
Мінімальний обов’язковий перелік обстежень включає гінекологічний огляд, УЗД органів малого тазу, а також – цитологічний мазок. Для вашої зручності ми створили декілька пакетів обстежень, серед яких ви зможете обрати той, який підходить саме вам! 

Запис на прийом в МЦ PREVENTION
 0800216115 

Або скористайтесь формою нижче.

Зв'яжіться з нами

Проконсультуйтесь у найкращих лікарів нашого міста.