Вакцинація — Prevention

ВАКЦИНАЦІЯ

Наше здоров’я — це не тільки якісне лікування наявних захворювань, але і своєчасні профілактичні заходи.

Сьогодні найбільш ефективний та профілактичний захід для цілого ряду простудних та інфекційних захворювань є вакцинування.

Навіщо потрібні профілактичні щеплення:
— тільки вакцинація дає гарантію безпеки дітям і дорослим;
— ускладнення після щеплень зустрічаються набагато рідше, ніж ускладнення після реальної хвороби;
— після курсу профілактики пацієнти в 99% випадків не хворіють, а якщо хворіють, то в легкій формі;
— щеплення є захистом від епідемій;
— сезонна профілактика хвороб, таких як грип, з кожним роком набуває все більшого значення.

Існує міф що щеплення потрібні тільки в дитячому віці. Насправді ж імунітет проти деяких захворювань не зберігається на все життя, тому і необхідна ревакцинація. Згідно з календарем щеплень, рекомендованого МОЗ, дорослим роблять планові щеплення проти дифтерії та правця кожні 10 років.

У медичному центрі «Prevention» ви можете зробити профілактичні щеплення на всі випадки життя: сезонні вакцинації та щеплення для мандрівників, для людей з хронічними захворюваннями, вакцинація людей, що входять в групу ризику певного захворювання.

Для дітей створена та ретельно перевірена програма вакцинації, яка дозволяє вчасно захистити організм, який росте від небезпечних і вкрай заразних хвороб, але водночас не перевантажити імунну систему.

У наших клініках застосовуються вакцини, схвалені ВООЗ проти: дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гепатитів A і В, грипу, корі, краснухи, паротиту, вітряної віспи, кліщового енцефаліту, пневмококової, менінгококової інфекцій, дизентерії, черевного тифу, папілома вірусу людини, COVID-19.

Вакцинація відбувається в спеціальному кабінеті, лікарем який має досвід проведення вакцинації.

Медичний центр «Prevention» має переваги та виключає ризики:
• Працює тільки з сертифікованими та схваленими вакцинами.
• Перевіряє умови транспортування та збереження у необхідному температурному режимі.
• Гарантує дотримання умов зберігання препарату та контроль терміну придатності.
• Обов’язково оглядаємо дітей перед щепленням.
• Вакцинування проводимо за календарем, або за індивідуальними потребами.
• Проводимо прийом у зручний для вас час, за записом і без черг.

Щеплення – найефективніший спосіб профілактики інфекційних захворювань. Часто – єдиний шлях для збереження життя та здоров’я.

Рекомендуємо не відмовлятися від обов’язкових щеплень, щоб захистити себе та свою дитину від небезпечних захворювань та ускладнень.

Щоб записатись на прийом телефонуйте за номером 0800216115.

Будьте здорові!

ВАКЦИНИ В НАЯВНОСТІ:

Вакцинація вакциною Джи Сі Флю/GC Flu
(педіатр/сімейний лікар)
650 грн
Квадривалентна вакцина для профілактики грипу, яка забезпечує надійний захист від штамів 2023/2024 р., містить поверхневі антигени вірусу грипу. Для дітей від 6 місяців та дорослих. Виробник: Green Cross Corporation (Корея)
Вакцинація вакциною ГЕКСАКСИМ/HEXAXIM
(педіатр/сімейний лікар)
1800 грн
Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацелюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу В. Для дітей від 2-х місяців до 4 років. Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)
Вакцинація вакциною БУСТРИКС/BOOSTRIX
(педіатр/сімейний лікар)
1200 грн
Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Для дітей від 4-х років та дорослих. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ІНФАНРИКС/INFANRIX
(педіатр/сімейний лікар)
1850 грн
Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Для дітей віком від 2 місяців та дорослих. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ПЕНТАКСИМ/PENTAXIM
(педіатр/сімейний лікар)
1500 грн
Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу B. Для дітей віком від 2-х місяців до 4 років (включно). Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція).
Вакцинація вакциною ТЕТРАКСИМ/TETRAXIM
(педіатр/сімейний лікар)
1200 грн
Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту. Для дітей віком від 2-х місяців. Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)
Вакцинація вакциною ПРІОРИКС/PRIORIX
(педіатр/сімейний лікар)
900 грн
Комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Для дітей віком від 12 місяців та дорослих. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною НІМЕНРИКС/NIMENRIX
(педіатр/сімейний лікар)
2200 грн
Вакцина для профілактики менінгококової інфекції. Для дітей віком від 6 тижнів та дорослих. Виробник: Pfizer Manufacturing (Бельгія)
Вакцинація вакциною ПРЕНВЕНАР 13/PREVENAR 13
(педіатр/сімейний лікар)
3100 грн
Вакцина для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae. Для дітей віком від 6-ти тижнів, дорослим та людям похилого віку. Виробник: Wyeth Pharmaceuticals (Великобританія)
Вакцинація вакциною СИНФЛОРИКС/SYNFLORIX
(педіатр/сімейний лікар)
1600 грн
Вакцина для профілактики пневмококової інфекції (полісахаридний антиген) та нетипованої гемофільної інфекції, Для дітей віком від 6-ти тижнів до 5 років (включно). Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).
Вакцинація вакциною ЕНДЖЕРИКС-В/ENGERIX-B
(педіатр/сімейний лікар)
650 грн
Вакцина для профілактики вірусного гепатиту В. Для дітей від народження і до 19 років. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ХАВРИКС 720/HAVRIX 720
(педіатр/сімейний лікар)
850 грн
Вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. Для дітей віком від 1 року до 18 років. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ТВІНРИКС/TWINRIX
(педіатр/сімейний лікар)
1700 грн
Вакцина для профілактики гепатитів А (інактивована) і В (адсорбована). Для дітей віком від 1 року та дорослих. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ЦЕРВАРІКС/CERVARIX
(педіатр/сімейний лікар)
2350 грн
Вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 та 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) та раку шийки матки, вульви та піхви. Для дівчаток від 9 років та жінок. Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)
Вакцинація вакциною ТЕТАТОКС
1000 грн
Вакцина під правця. Для активної імунізації проти правця і екстреної специфічної профілактики правця у дітей і дорослих. Виробник: ББ-НЦІПД Лтд., Болгарія

Зв'яжіться з нами

Проконсультуйтесь у найкращих лікарів нашого міста.