Акція на пакет MISS PREVENTION базовий — Prevention

MISS PREVENTION базовий

Огляд в лікаря-гінеколога – обов’язковий мінімум для кожної жінки один раз на рік до 45 років і двічі на рік – після досягнення 45-річного віку. 
 Чому це так важливо? Справа в тому, що багато захворювань в гінекології протікають без виражених клінічних проявів.  При тривалому перебігу і за відсутності лікування вони можуть приводити до небезпечних ускладнень, лікувати які значно складніше, ніж на ранніх стадіях

 ☝️Під час гінекологічного огляду лікар може побачити ерозію шийки матки, тобто видимий дефект епітелію або помітити порушення в анатомічній будові репродуктивних органів. Цитологічне дослідження дозволяє виявити рак шийки матки на доклінічній (безсимптомній) стадії, коли шанс на одужання практично стовідсотковий! Під час огляду гінеколог може також побачити кісту яєчника або міому матки. Варто пам’ятати, що майже всі зміни на ранній стадії можна лікувати. Навіть якщо потрібна хірургічна операція, це буде скоріше за все малоінвазивне втручання з швидким періодом відновлення.

 Мінімальний обов’язковий перелік обстежень включає гінекологічний огляд, УЗД органів малого тазу, а також – цитологічний мазок. Для вашої зручності ми об’єднали ці дослідження в пакет, що є не тільки комфортнішим, а й більш вигідним варіантом. 

 MISS PREVENTION базовий – пакет, в який входить основний, мінімальний перелік гінекологічних досліджень. В пакет включено:

 ✅ Консультація та огляд гінеколога
 ✅ УЗД органів малого тазу 
 ✅ Забір матеріалу на дослідження 
 ✅ Мазок на флору
 ✅ Мазок на цитологію

 Ціна пакету MISS PREVENTION базовий — 1250 гривень, і це найбільш вигідна пропозиція на ринку.  

 Запис на прийом МЦ PREVENTION 
☎️ 0800216115

Або скористайтесь формою нижче.

Зв'яжіться з нами

Проконсультуйтесь у найкращих лікарів нашого міста.