МАСАЖ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ — Prevention

ВАКЦИНАЦІЯ

Масаж – один із найдавніших та найефективніших методів профілактики та лікування різних захворювань.

Масажист через масаж впливає на судини та м’язи, опорно-руховий апарат, потові та сальні залози, стан нервової системи, покращує тонус організму, знімає втому та напруженість. Напевно для пацієнта не має приємнішої лікувальної процедури, яка покращує самопочуття та настрій ніж масаж.

Дуже важливим видом лікувального масажу є реабілітаційний масаж. Це ефективний метод, при якому відновлюється організм після інсульту, при ушкодженні опорно-рухового апарату, після переломів та інших ушкоджень.

Також, масаж позитивно впливає не лише на роботу м’язів, та покращення кровообігу, а і на психоемоційний стан.

Періодичне проходження курсів загального масажу допоможе людині завжди бути в тонусі, застерегти себе від розвитку таких захворювань, як гіподинамія, гіпотонія, гіпертонія, патології суглобів. Відмінний імунітет і підвищений тонус м’язів — це також результат позитивного впливу лікувально-оздоровчого масажу.

Масаж з метою реабілітації рекомендують робити:
1. при проблемах з зором;
2. після інсульту;
3. при переломі кісток;
4. при захворюваннях суглобів;
5. при остеохондрозі;
6. при ДЦП і синдромі Дауна;
7. при захворюваннях дихальних шляхів;
8. при захворюваннях травної системи та інших.

Кількість курсів масажу підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта та етапу реабілітації.

Масаж це процедура дозволена як дітям, так і дорослим. Однак не всім. Існує низка протипоказів при яких масаж протипоказано.

Не рекомендується при:
• пухлинах;
• хворобах крові;
• кровотечах;
• аневризмі серця;
• туберкульозі (активна форма);
• СНІД;
• гангренах та інших патологіях.

Саме тому перед тим як почати відвідувати процедуру масажу, наші лікарі повинні впевнитись що у вас не має жодних протипоказів.

Курс масажу в клініці «Prevention» стане чудовою підтримкою здоров’я вашого організму. Наші масажисти мають необхідну освіту, тому ви можете бути впевнені що отримаєте саме той результат який вам необхідний.

Зв'яжіться з нами

Проконсультуйтесь у найкращих лікарів нашого міста.